Tahmil ve Tahliye Operasyonu

Koruma Limanından antrepo tanklarına bağlı müstakil 6” karbon çelik ve paslanmaz çelik boru hatları ile tahmil tahliye operasyonları saatte 250cbm debi ile gerçekleştirilebilmektedir.Müşteriler Terminal de kurulu otomatik radar sistemi ile ürünlerin tahmil tahliye operasyonlarındaki debi,sıcaklık değerlerini online olarak takip edebilmektedirler.Terminalimizde her türlü transit ticaret deniz yolu ve kara yolu ile yapılabilmektedir.Müşterilerilerimize ek hizmet olarak Kara Tankeri,Izotank ve Fleksi Tanklarlar dan antrepo tanklarına tahliye operasyonu opsiyonu tanımaktayız.

Kara Tanker Dolumu

Müstakil satış hatlarına sahip depolama tanklarından kara tankerlerine scrubber destekli kapalı dolum yapılabilmektedir.

Fıçılama

Depolanan kimyasallar müşteri talebine göre belirlenen küçük ambalajlara transfer edilerek sevkiyata hazır hala getirilebilmektedir.Ürün grubuna göre streçleme,paletleme ve yükleme hizmeti verilebilmektedir.

Denatürasyon

Koruma Terminali TAPDK izni ile Etil Alkol ve Methanol kimyasalları için denatürasyon hizmeti verebilmektedir.

Sertifikalar

Terminal tanklarımızın tamamı USA standartlarında üçlü gözetim formatında imal edilmiş olup API650 sertifikası sahiptir.

İlgili Resimler

KORUMA KLOR ALKALİ (DERİNCE) LİMANI TEHLİKELİ MADDE REHBERİ