Yeni Nesil Temizlik Ürünleri

Koruma Temizlik A.Ş 1963 yılında Hypo markası ile çamaşır suyunu öncü olarak piyasaya sürmüş ve böylece temizlik ürünleri üzerine olan çalışmalarını başlatmıştır. Yıllar içerisinde sürdürdüğü Ar-ge yatırımları ve benimsediği vizyon sayesinde de sektörde öncü yenilikler ile her döneme iz bırakmıştır.
Temizlik anlayışının değişmesi ile yeni nesil, pratik, çözüm odaklı ve daha kısa süre içerisinde temizlik yapmayı mümkün kılan ürünlerin üretimi yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için
korumatemizlik.com.tr

Markalar

Türkiye’nin temizlik ihtiyacı için her biri farklı alanlarda kullanım için özel olarak hazırlanmış ve geliştirilmiş birçok temizlik markası bulunmaktadır.

Hypo
Çamaşır Suyu markası olarak 1963 yılında piyasaya sürülmüş ve günümüzde kendi alanında öncü konuma gelmiştir.

Miss
Yeni nesil temizlikte ihtiyaç dahilinde olan ürünlerin üretilerek birçok farklı alanda temizlik alt ürünleri ile tüm Türkiye’de kullanılmaktadır.

Hyper
Banyo, mutfak ve evin her alanında kullanıma uygun ürünleri ile ev temizliğinde ihtiyaç duyulan tüm temizlik ürünlerinin üretimi gerçekleştirilmektedir.

KOD 8
Sıvı el sabunu üretimi ile piyasaya girmiş ve daha sonrasında deodorant, duş jeli, parfüm, nemlendirici gibi seçenekleriyle de erkek kişisel bakım ürünleri üretimine başlamıştır.

Üretim

Türkiye üzerinde üç farklı noktada bulunan üretim tesislerinde son teknolojik ekipmanlar kullanılarak ülkemizin ihtiyacı olan temizlik malzemeleri üretimi gerçekleştirilmektedir.

Ar-ge Tesisi ve Laboratuvarlar

Koruma Temizlik A.Ş bünyesinde bulunan Ar-ge Tesisi ve Laboratuvarlar aracılığıyla Türk toplumunun ihtiyaç duyduğu temizlik malzemeleri üretilmektedir. Sürekli gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar ile birlikte yapılan çalışmalarla gün geçtikçe ürün portföyüne yeni ürünler eklenmektedir.